Stěhujeme se

Stěhujeme se. Tato slova mohou znít pro někoho s nostalgickým nádechem, ale my to bereme jako vzrušující změnu. Pro nás, milovníky raketových a míčových sportů, to znamená začátek nové etapy, kapitolu plnou nových možností, vzrušení a především – spoustu zábavy a sportu na profesionální úrovni.

Možná si vzpomínáte na naše staré dobré dny na Sokolském stadionu. Bylo to místo, kde mnozí z nás zažili své první padelové začátky, kde jsme se potkávali s přáteli, trávili spoustu času venku a učili se hrát padel. Pro nás je odchod ze Sokolského stadionu daleko víc, než jen novým začátkem. Přesouváme se do zcela nového areálu Centra Míčových Sportů, který nám nabídne daleko více možností. 

Dva nové kurty s osvětlením a zastřešením

Budeme zde mít dva zbrusu nové panoramatické kurty. Jeden z nich pak bude navíc zastřešený, se střechou vysokou deset metrů. Oba kurty budou navíc osvětlené a tak budeme moci hlavně v zimním období hrát i pozdě odpoledne a večer. To vše v areálu, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky sportů – od tenisu přes basketbal, beach volejbal, badminton, až po florbal. 

Občerstvení v kiosku

Ale nestačí jen sportovat. Potřebujeme také místo, kde si můžeme odpočinout, zregenerovat síly a sdílet příběhy z našich sportovních dobrodružství. A právě proto bude součástí areálu i kiosek s občerstvením, kde si budete moci dopřát osvěžující nápoje a diskutovat o nejnovějších sportovních výkonech nebo prostě jen tak relaxovat a užívat si atmosféru.

Share
NAHORU