Oficiální otevíračka!

První padelový kurt v západních Čechách startuje.

Chcete si zasportovat a zároveň vyzkoušet něco nového? S radostí vás zveme na oficiální otevření prvního padelového kurtu v západních Čechách, a to právě u nás v Klatovech!

Co je to vlastně padel?

Slyšíte slovo padel poprvé? Nevadí. Padel je poměrně nový sport příbuzný squashi a tenisu, který se v zahraničí těší stále větší oblibě. Je jednoduchý, zábavný a zvládl si vysloužit titul nejrychleji rostoucího sportu na světě. V České republice si ho můžete zahrát na sedmi místech. A Klatovy jsou nyní jedním z nich.

Na co se můžete na otevíračce těšit?

Přijďte si padel vyzkoušet, nebo se klidně jen pobavit s přáteli a dozvědět se něco nového. Akce je zdarma a zváni jsou všichni včetně svých ratolestí. Pokud si chcete hru vyzkoušet, vezměte si něco pohodlného sportovního na sebe a nějakého parťáka (ideálně 3), se kterým do toho půjdete. Ukážeme vám pravidla hry, půjčíme potřebné vybavení a v neposlední řadě se občerstvíte a pobavíte v přítomnosti našich hostů.

Koho na otevíračce potkám?

Celou akcí bude provázet moderátor Petr “Vejvoďák” Vejvoda. Svou účast přislíbil starosta Klatov Rudolf Salvetr, prezident České padelové federace Dr. Milan Prokš, ale také třeba hráči padelové reprezentace, kteří hru předvedou.Těšit se můžete na zpěváka skupiny Merlin, Dana Horynu.

Kdy a kam mám dorazit?

Akce se koná v pondělí 15.8. od 17 hodin přímo na padelovém kurtu. Ten najdete u sokolského stadionu, na místě bývalé nafukovačky. Dostat se k nám dá jak z ulice Domažlická, tak kolem zimáku do kopce k hotelu Sport, pak po schodech na sokolský stadion a doleva. Pohodlné parkování je možné před zimním stadionem.

PROGRAM:

17:00 - zahájení akce

17:10 - píseň na rozjezd od rockového zpěváka Dana Horyny

17:15 - úvodní slovo zástupců Padelového klubu Klatovy; řeč starosty Klatov Rudolfa Salvetra a prezidenta České padelové federace Milana Prokše

17:30 - ukázka hry Padel a představení pravidel

17:45 - hudební vložka Dana Horyny

18:00 - představení sportů Teqball a Teqvoly, exhibiční ukázky

18:30 - možnost si sporty zdarma vyzkoušet pro veřejnost

20:00 - oficiální ukončení akce

Kde se o padelu dozvím víc?

Rozhodně zde na webu, kde si můžete připomenout pravidla hry, online rezervovat kurt nebo si přečíst pár slov o tom, jak se padel dostal do Klatov a proč si ho jít minimálně vyzkoušet. Sledujte také Padel Klatovy na Facebooku Instagramu!

Těšíme se na vás 15.8. 2022!

Zpět

Hřiště:

Domažlická 612
339 01 - Klatovy

Telefon:

+420 602 431 363

Mail:

info@padelklatovy.cz