3 důvody, proč vyzkoušet padel hned letos na jaře

S příchodem jara je čas vyzkoušet nové sportovní aktivity. Pokud hledáte něco nového a zábavného, měli byste určitě vyzkoušet padel. Je to realtivně nový sport, který se stává stále populárnějším po celém světě. V tomto článku se podíváme na tři důvody, proč stojí za to, abyste jej vyzkoušeli právě hned letos na jaře.

Ideální venkovní sport

Jarní počasí přináší mnoho příležitostí k venkovním aktivitám, a hra padel je skvělou možností. Padelové kurty se nacházejí zpravidla venku a jsou ideální pro sportování na slunci a na čerstvém vzduchu. Náš klatovský kurt se nachází hned vedle sokolského stadionu v Podhůrčí.

Vynikající tréninková aktivita

Hra padel je vynikající tréninkovou aktivitou, která vám pomůže vylepšit kondici a rychlost. Při hře padel se používají různé svalové skupiny, což zlepší vaši celkovou fyzičku. Padel je také skvělou tréninkovou aktivitou pro sportovce, kteří chtějí zlepšit svou obratnost a koordinaci těla. Pokud se hraje v tempu, jedná se o velmi dynamickou a technickou hru.

Zábava pro přátele i rodinu

Padel je zábavnou aktivitou, kterou si mohou užívat lidé všech věkových kategorií. Je to sport vhodný jak pro skupinu přátel tak třeba i rodiny s většími dětmi. Hru padel se snadno naučí i začátečník, není nutné mít žádné předchozí zkušenosti. V zahraničí se na padel často scházejí party teenagerů, velké rodiny i skupinky dlouholetých kamarádek. Hra padel tak nabízí skvělou příležitost k tomu, abyste strávili příjemný a zábavný čas s rodinou nebo přáteli.

 

Tak co, přijdete to vyzkoušet? Veškeré vybavení vám rádi zapůjčíme a pravidla hry vysvětlíme. Stačí nazout tenisky, vzít něco sportovního na sebe a dorazit k sokolskému stadionu v Klatovech. Rezervujte si kurt ZDE ještě dnes.

Zpět

Hřiště:

Domažlická 612
339 01 - Klatovy

Telefon:

+420 602 431 363

Mail:

info@padelklatovy.cz